Dla fotografów

Pierwszym krokiem, aby rozpocząć z nami współpracę jest przesłanie nam swojego portfolio. Prześlij nam e-mailem ok. 20 zdjęć i napisz nam o sobie(miejsce zamieszkania, doświadczenie i posiadany sprzęt fotograficzny). Dla nas najważniejsze jest to, jak dobre fotografie wykonujesz. Nie ma znaczenia, czy fotografią zajmujesz się dopiero od roku, czy już wiele lat. Na każdego e-maila odpowiadamy!

Współpraca

Jeśli będziemy zainteresowani współpracą, podpiszemy umowę i będziesz mógł rozpocząć z nami stałą współpracę. Otrzymasz od nas wskazówki dotyczące prawidłowego opisywania zdjęć. W Twojej kwestii będzie wyszukiwanie ciekawych, medialnych tematów. Również od nas będziesz mógł otrzymać propozycję tematów do zrealizowania w Twojej okolicy. Za każdą publikację zdjęcia otrzymasz należne honorarium – ale nadal będziesz autorem i właścicielem swoich zdjęć.

Oczekujemy od Ciebie przede wszystkim czujności i terminowości. Ważną rolę odgrywa czas. Czym szybciej prześlesz do nas zdjęcia, tym większa szansa na ich publikację. Zwracaj uwagę na interesujące - ważne tematy w Twoim regionie.

Rozliczenie

Po zakończeniu miesiąca otrzymasz raport publikacji, gdzie będziesz mógł sprawdzić, gdzie, kiedy oraz za jaką kwotę zostały sprzedane Twoje zdjęcia. Rozliczenie następuje na podstawie umowy o dzieło, jeśli nie prowadzisz działalności gospodarczej bądź wystawiając nam Fakturę VAT.

Pamiętaj: Czym więcej ciekawych tematów oraz zdjęć będziesz wykonywał, tym większa szansa, że to właśnie Twoje zdjęcie ukaże się w ogólnopolskich i lokalnych mediach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce